O nás

Sme jazyková škola rodinného typu, ktorá vznikla v roku 1994. Sme presvedčení, že správnou podporou môže byť pre každého človeka štúdium cudzieho jazyka vzrušujúcou cestou. Na každom kroku tejto cesty sa mu snažíme byť neustálou oporou a sprevádzať každého študenta na ceste k úspechu. Nezáleží na tom, či sa učia kvôli práci, štúdiu alebo jednoducho kvôli osobnému záujmu.

Preto poskytujeme osobnú pozornosť každému učastníkovi kurzu v priateľskej a profesionálnej atmosfére. Salmia sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Spočiatku sa zameriavala výlučne na vlastné jazykové kurzy. Postupne rozšírila svoje aktivity o zabezpečovanie jazykových kurzov v najlepších partnerských jazykových školách zahraničí. 

V súčasnosti poskytujeme komplexnú starostlivosť o jazykové vzdelávanie zamestnancov firiem. Počas našej celej vyše 25 ročnej histórii sme odhodlaní poskytovať vysokú úroveň pedagogickej starostlivosti o čo najrýchlejší pokrok každého nášho študenta. Pomáha nám v tom aj koncepcia individuálnych kurzov, pretože jedine táto forma umožnuje absolútnu obsahovú a časovú flexibilitu vedenia kurzu. Veľa našich kurzov poskytujeme online, skúsenými  učiteľmi s dlhoročnou praxou v tejto oblasti, vďaka čomu spĺňajú vysoké štandardy.

Kde nás nájdete

Adresa vzdelávacieho centra:

Na vrátkach 1B-3, 841 01 Bratislava

Možnosť bezplatného parkovania

GPSN 48°11’11.2128″, E 17°2’47.0868

O nás 1

Máte otázku?

Meno a priezvisko / Firma*
Email kontaktnej osoby*
Mobil kontaktnej osoby*
Vaša správa*

0905 508 801

info@salmia.sk

Scroll to Top
Vzdelávacie centrum Salmia